Hotel

Hotel S-centrum najdete v okrajové části města Benešov. Nabízí zájemcům bohaté možnosti pohybových aktivit i atraktivní pobyt v krásné přírodě Posázaví. V okolí jsou možnosti cykloturistiky, návštěvy zámků Konopiště, Jemniště, Vlašimi, hradu Český Šternberk, nebo vrchu Blaník a rozhledny Špulky. Pro znalce je lahůdkou návštěva muzea motocyklů v Konopišti nebo vojenského muzea Lešany.

 

Rezervace        Pobytové balíčky

Nabízíme ubytování až pro 67 osob ve 25 pokojích.

K dispozici máme 

  • 16 dvoulůžkových pokojů
  • 5 třílůžkových pokojů
  • 2 čtyřlůžkové "rodinné" pokoje s oddělenými ložnicemi
  • 1 čtyřlůžkový pokoj s palandou
  • 1 pětilůžkový "rodinný" pokoj s oddělenými ložnicemi

 

Všechny pokoje jsou čistě a jednodušše zařízeny, mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Jsou standardně vybaveny TV s rádiem, Set-top boxem, telefonem a wifi připojením. Čtyři pokoje disponují balkónem do dvora. Na všech pokojích jsou samostantná lůžka, které se dají přisunout k sobě či naopak. 

Rodinné pokoje mají dvě oddělené ložnice (2+2 lůžka) a společnou koupelnu. Čtyřlůžkové pokoje jsou průchozí. V pětilůžkovém pokoji jsou ložnice spojeny chodbičkou, pokoj je prostorný, lze do ložnice se třemi lůžky doplnit i dětskou postýlku či přistýlku pro čtvrté dítě. 

Co je u nás samozřejmostí?

  • Recepce otevřena 24 hodin.
  • Wifi připojení v celém areálu zdarma.
  • Parkování je na hotelovém parkovišti zdarma.
  • V letních měsících je pro hosty přístupný venkovní bazén zdarma.
  • Na recepci Vám zdarma zapůjčíme fén na vlasy. 

 

Pro děti

V restauraci se nachází dětský koutek a k dispozici jsou i dětské židličky. Na recepci Vám zdarma zapůjčíme karty, společenské hry nebo vytiskneme omalovánky pro nejmenší.  Děti do 3 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko, zapůjčujeme až 3 dětské postýlky. 

 

Ceník

Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou včetně snídaně  1 noc  2 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj TWIN včetně snídaně 1 noc  2 800 Kč
Třílůžkový pokoj včetně snídaně 1 noc  3 900 Kč
Čtyřlůžkový pokoj včetně snídaně 1 noc  5 200 Kč
Pětilůžkový pokoj včetně snídaně 1 noc  6 500 Kč

Ceny jsou včetně DPH a bez místního poplatku 20,-Kč/osoba/noc. 

Od 1. ledna 2020 dle Novely zákona o místních poplatcích nesmí být poplatek zahrnut do ceny ubytování. Místní poplatek Města Benešov činí 20,-Kč/osoba/noc. 

Uvádíme maximální ceny. Cena ubytování se může měnit v závislosti na dostupné kapacitě, exponovaných termínech a akčních nabídkách. 

Pro skupinové pobyty a firemní akce samozřejmě poskytujeme množstevní slevy či jiné výhody.

Doporučujeme nás kontaktovat s poptávkou přímo na email info@scentrum.eu.

 

Děti

Děti do 3 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko. Dětskou postýlku zapůjčujeme včetně lůžkovin za poplatek 250,-Kč/pobyt.

Děti do 12 let mají ubytování za 800,- Kč na noc včetně snídaně. Dítě musí být ubytováno s minimálně jednou dospělou osobou na pokoji. 

Doporučujeme pro rodinné pobyty poptat třílůžkové a vícelůžkové pokoje (oddělené ložnice). 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.