Sport&Relax

Sportovní areál S-centra nabízí největší sportovně relaxační vyžití v regionu. Snad každý si zde najde svůj oblíbený sport. Můžete si u nás zahrát tenis, badminton, fotbal, nohejbal, volejbal i beachvolejbal či stolní tenis. Zacvičit si můžete v posilovně s kardio zónou nebo při skupinových lekcích v aerobicovém a spinningovém sále. Pro relaxaci pak využijte naše wellness s finskou saunou, párou a vířivkou nebo služby našich skvělých masérů.

+420 317 750 004

Rozvrh skupinových lekcí

Skupinové lekce cvičení

Aktuálně si můžete vybírat z lekcí pilates, power pilates, lady boxing, power jóga

PILATES si můžete přijít zacvičit až 4x týdně. V pondělí s Janou Ottlovou klasický pilates. S Janou Benešovou můžete cvičit v úterý od 19.00 hodin power pilates a od 20.00 hodin pilates začátečníci nebo ve čtvrtek od 18 hodin. 

SPINNING si můžete přijít zajezdit v neděli a pak na střídačku sudé pondělí a lichou středu od 17.30 hodin. Rezervace na spinning jsou nutné z důvodu omezeného počtu míst (10). ONLINE REZERVACE ZDE

DĚTI se mohou přihlásit na lekce baletu pod vedením Jany Havlatové (pondělí od 16.00 a od 16.45 hodin) nebo na kurzy Street dance pod vedením školy Team GJ. 

Aktuálně běží také kurz LATINO DANCE pro ženy pod vedením zkušené tanečnice Jany Rathouské! 


 

 

 

Ceník

Spinning, Pilates, Power jóga, Aerobic... 60 min 120,- (osoba)
Pilates  90 min 170,- (osoba)
Permanentka na 10 hodinových lekcí   990,- (osoba)
Taneční kurz Latino dance pro ženy  10 lekcí 1700,- (osoba)

PROSÍME O REZERVACI MÍST PŘES ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM, odkaz najdete v úvodu stránky.