Sport&Relax

Sportovní areál S-centra nabízí největší sportovně relaxační vyžití v regionu. Snad každý si zde najde svůj oblíbený sport. Můžete si u nás zahrát tenis, badminton, fotbal, nohejbal, volejbal i beachvolejbal či stolní tenis. Zacvičit si můžete v posilovně s kardio zónou nebo při skupinových lekcích v aerobicovém a spinningovém sále. Pro relaxaci pak využijte naše wellness s finskou saunou, párou a vířivkou nebo služby našich skvělých masérů.

+420 317 750 004

Rozvrh skupinových lekcí

Wellness

Otevírací doba: Po - Ne: 10:00 - 22:00

Relaxovat můžete ve finské sauně, parní sauně se solnou tryskou a hvězdným nebem nebo ve vířivce. Nabízíme na objednávku různé druhy masáží přes sportovní, čokoládovou až po masáž lávovými kameny. 

Hlavní výhody saunování:

  • čistí a posíluje organismus
  • poskytuje léčivé účinky pocení, které znaly již dávné kultury
  • nechá Vás zapomenout i na ten nejnamáhavější pracovní den
  • přivede tělo do přirozené rovnováhy
  • posiluje obranné síly, pečujte o pleť

 

J&A ORIGINAL BALNEO DANCE

Unikátní česká Wellness procedura navazující na principy vodoléčby studenou vodou Vincenze Priessnietze. Užijte si novou wellness proceduru s tancem v kádích pod vedením TOP trenérky Jany Havlatové. Více informací najdete ZDE.

J&A ORIGINAL BALNEO DANCE FRESH pro 2 osoby - 20 minut 1400 Kč. Relax infra lampou, akupresurní masáž chodidel na rotačním rolleru, tanec na akupresurním kanenném chodníku, ve speciálních nízkých dřevěných kádích s pohankovými slupkami a studenou vodou, závěrečný drink J&A original balneo.

J&A ORIGINAL BALNEO DANCE CLASSIC Pro 1 osobu - 45 minut 1.600 Kč,- Relax infra lampou, akupresurni masáž chodidel na rotačním roleru, tanec na akupresurním kamenném chodníku, ve speciálních nízkých dřevěných kádích s pohankovými slupkami a studenou vodou a závěrečná 15 minutová masáž chodidel , závěrečný drink J&A original balneo.

Ceník

Od zimní sezóny 1. 10. 2022

  Finská/Parní sauna  60 min  230 Kč/osoba/vstup pro 1 osobu
  Finská/Parní sauna  60 min  160 Kč/osoba/vstup pro 2 a více osob
  Vířivka  20 min  230 Kč/osoba, 160,-Kč/osoba pro 2 a více

Pro dostatečné vyhřátí sauny prosíme o telefonickou rezervaci minimálně 1 hodinu předem.